Uzunlar Otomotiv Bosch Car Service Edirne

Hakkımızda

Her marka araca bakım onarım

Uzunlar Otomotiv Bosch Car Service Edirne - uzman bakım ve onarım için doğru adres. Uzunlar Otomotiv Bosch Car Service Edirne'de, orijinal otomotiv yedek parça ve servis ekipmanlarında lider üretici Bosch'un tüm desteğini arkasına almıştır.

Hakkımızda

Uzunlar Otomotiv Bosch Car Service Edirne, üstün kalite sunan eksiksiz oto servis

Uzunlar Otomotiv; Başta Kırklareli ve daha sonra da Babaeski, Lüleburgaz, Edirne olmak üzere Trakya bölgesinde bir çok noktada hizmet vermektedir. Uzunlar Otomotiv;Otomobil Satış, Servis, Yedek Parça, Sigorta, 2.El Oto, İletişim, Petrol ve Petrol Ürünleri, Lastik, Gıda ve Tarım sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Tarihçemiz 1965 yilında Fikret Uzunlar tarafından kurulan Uzunlar Otomotiv; ilk olarak Massey Fergusson traktörleri bayiliği ve zahire ticareti üzerine faaliyet göstermiştir. İlerleyen yıllarda otomotiv, petrol ve petrol ürünleri, tarım ve iletişim alanlarında hızla büyümeye devam etmiştir.1990 yılından günümüze ekonominin ve sektörlerin büyüme hızından daha yüksek bir trend izleyerek büyümeye ve istihdam yaratmaya devam etmiştir..

Uzunlar Otomotiv, otomotiv sektörüne 1986 yılında girmiştir. 1986 yılından günümüze Kırklareli ve Babaeski, ayrıca 1995 yılında Lüleburgaz şubemizin de bünyemize katılmasından sonra tüm Kırklareli bölgesinde Renault ve Dacia yetkili bayiliğini yapmaktadır.

2018 yılında Edirne bölgesinde Bosch Car Servis olarak Uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile her marka araca servis hizmeti vermekteyiz.

Kalite politikamız, bayiliğini yaptığımız tüm markaların, faaliyet bölgemizde en iyi şekilde temsil etmek ve müşterilerimizin memnuniyetlerini en yüksek seviyede tutmaktır.

Uzunlar Otomotiv bünyesinde istihdam edilen 200 kişilik kadromuzla kalite politikamızdan ödün vermeden, marka değerlerimizi en yüksek seviyeye taşıyoruz.

Üstün kalite

Üstün kalite

Üretici garantisi kapsamında kayıp olmaz: Tüm onarım ve bakım çalışmalarını üretici teknik özelliklerine göre yaparız, bu sayede araç tam garanti kapsamını korur.

Profesyonel çalışma: Tüm çalışanlarımız tamamıyla uzmandır. Daima en yeni ekipmanları kullanırız.

Eşdeğer yedek parçalar: Aracınızın değerini koruması için sadece orijinal parçalar veya en yüksek kalitede yedek parçalar kullanırız.

Dürüstlük: Aracınıza iyi bakarız. Ayrıca servislerimiz geçerli güvenlik ve çevre standartlarına daima uyarlar.

Oto Servis

Geniş tabanlı ve kapsamlı

Bir aracın ihtiyacı olan her şey: Aracınızın ihtiyacı olan tüm hizmetleri sağlarız. Araç ile ilgili her konuda uzman tavsiye sunarız.

Zamandan tasarruf: Aracınızı kısa süre önceden bildirerek getirebilirsiniz, biz de fazla beklememenizi sağlamak için en kısa sürede onarımları yaparız.

Bosch Car Service

Dürüst ve Ekonomik

Uzman çalışma, şeffaf fiyatlar: Sizi arızayla ilgili yapılacak tüm çalışmalar ve süre hakkında araç kabul sırasında bilgilendiriyoruz. Böylece başlangıçtan itibaren her şeyin maliyetini tam olarak öğrenebiliyorsunuz.

Onarımda adil yaklaşım: Yalnızca gerçekten gereken onarımları yaparız.

Her şey kontrolünüz altında: Ekstra bir çalışma yapmadan önce size daima danışırız.

Kendiniz görün: Aracınızı teslim almaya geldiğinizde görmek isteyebileceğinizi düşünerek aracınızdan çıkarılan parçaları saklarız.

Saygın ve güvenilir

Saygın ve güvenilir

Gecikme olmaz: Daima söz verdiğimiz teslim tarihlerine uyarız.

Güvenilirlik: Yaptığımız sözleşmelere sonuna kadar uyarız.

Kalite ve nihai inceleme: Aracınızı size iade etmeden önce aracınızda test sürüşü yaparız.

Profesyonel teslim: Servis danışmanımız, aracınızı teslim almaya geldiğinizde yapılan çalışmaları ve faturayı size açıklayacaktır.

Kişiye özel ve işine bağlı Oto Servis

Kişiye özel ve işine bağlı

Kişisel hizmet: Söylediklerinizi dinler ve daima aracınızla ilgili her konuda tavsiye vermekten memnuniyet duyarız.

İşine tam bağlı: Siz ve aracınız için elimizden gelenin en iyisini yaparız. En sıra dışı sorunlarda bile doğru çözümü bulacağımıza güvenebilirsiniz.

Uzunlar Otomotiv Bosch Car Service Edirne

Uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile her marka araca servis hizmeti vermektedir. Müşterilerimize en doğru servis hizmeti sunan firmamız hiçbir zaman kalitesinden ödün vermemiştir.

Dünyanın lider otomotiv tedarikçisi Bosch'tan gelen uzman bilgi birikimi ve en yeni teknolojiler konusunda güncel bilgilere sahip eğitimli, uzman personelimiz ile her marka araca bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız.

Uzunlar Otomotiv Bosch Car Service Edirne'de, en yeni test cihazları ve dijital bilgi sistemleri kullanılır. Bu sayede uzmanlarımız profesyonel bir iş çıkarır ve aracınız zamanında teslim edilir. Uzun yılların tecrübesini müşterilerimizle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

E-Bülten

Öğrenmek istediğiniz başka bir şey var mı?

Sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarız. Bize bu e-posta adresinden ulaşabilirsiniz: uzunlar@boschservice.com.tr.